Před příchodem domů dostane každé štěně následující: 

 

REGISTRACE A RODOKMEN

Všechna štěňata budou mít Registraci MHZV a  Průkaz původu.

 

DOKUMENTY

Kopie certifikátů rodičů (rodokmeny, klinické a genetické testy, DNA profily....)

Euro-Passport (Očkovací průkaz, Evropský cestovní pas)

SMLOUVA

U každého štěněte poskytujeme smlouvu, kterou podepisuje jak majitelka, tak také kupující.

MIKROČIPOVÁNÍ

Všechna naše štěňátka jsou opatřena mikročipem a doporučujeme je zaregistrovat  v mezinárodních databázích a případně v databázi konkrétní země ve které bude štěňátko žít.

KONTROLA ZDRAVÍ VETERINÁŘEM

Náš veterinář dohlíží na naše štěňata v prvním týdnu jejich života, včetně kompletní vakcinace a odčervení odpovídající věku. Všechna štěňata jsou před cestou do nového domova zkontrolována a prohlédnuta veterinářem.

 

PÉČE O SRST

U našich štěňat začínáme první seznamování se  stříhání drápků, kartáčování a koupání, takže jsou na to zvyklá, když k vám přijdou domů !

KLINICKÉ A GENETICKÉ TESTY

Každé štěně bude testované a bude mít registrovaný DNA PROFIL s dna krevním ověřením předků.

Štěňata budou testována na MDR1

NÁCVIK OBOJKU

S nácvikem obojku začínáme v mladém věku, to pomůže štěněti zvyknout si na obojek kolem krku. Snažíme se o co nejméně starostí, když si štěňátko přinesete domů.

BALÍČEK ŠTĚNĚTE

Každé štěně odchází domů s balíčkem. To zahrnuje veterinární záznamy, jídlo, hračky a deku s vůní mámy.

DOPORUČENÍ OHLEDNĚ PÉČE O ZDRAVÍ PRÁVĚ PŘIVEZENÉHO ŠTĚNÁTKA DOMŮ:

Garantujeme následující: Štěně má záruku 72 hodin na virová onemocnění: Parvovizora, Psinka, , Psincový kašel.

 

Po příchodu domů doporučujeme, abyste štěňátko před kompletní vakcinací nevystavovali pobytu v psích parcích či jinak exponovaných místech s pobytem většího množství psů.  Přenos nemocí může být způsoben vylučováním ostatních psů a jiných zvířat - prostřednictvím slin, močí, trusem atd...Navíc je známo že   Parvoviroza může léta přebývat v půdě, na podestýlce atd. Dokud není imunitní systém Vašeho štěnátka dobře chráněn celou řadou vakcín, které generují imunitní odpověď buďte prosím extremně opatrní a všímaví. 

 

Štěně bude očkováno a odčerněno ve formátu vhodném pro jeho věk, a bude u sebe mít zdravotní záznamy

Reklamní sdělení
JMK spokojenost zaručena https://www.pet-shop-jmk.czNabízíme kvalitní a bezpečné postroje pro papoušky, které jsou navrženy podle jejich potřeb..
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Hračky Modely Stavebnicehttps://www.domovshop.czProdej dřevěných hraček, stavebnic, sběratelských modelů, nábytkového kování a domácích potřeb.

 

 ZAHRANIČNÍ KRYTÍ LÉTO 2023 - MÁME NAKRYTO

                                                                                                                                                                  

Lugaru Damaris Honey Dream   JE NAKRYTA trikolorním psem  Like a Sunny Day of Golden Gate (potomek USA Import Brookwood Hudson)
 
 
JAKMILE BUDE POTVRZENA BŘEZOST (konec července 2023) BUDEME NABÍZET OMEZENÝ POČET REZERVACÍ PRO TENTO VRH
Pokud by jste měli zájem a chtěli se dozvědět podrobnější informace neváhejte nás kontaktovat.
 
 • Z tohoto spojení se narodí pouze dlouhosrstá štěňata.
 • Očekávaná zbarvení: Sobolí (mahagon/ zlatá), Tricolor, Blue-Merle a Sobolí-Merle 
 • U štěňátek z tohoto spojení předpokládáme pevné zdraví, výborný exteriér, vyrovnané a sebevědomé povahy. Vlohy a povaha pro asistenční psy. Štěňata z toho vrhu budou  vhodné pro výstavy, sport, jako pracovní psi a také jako úžasní společníci a  rodinní mazlíčci. 
 • Kombinace Top Amerických linií se zaměřením na Clarion  a Van-M, dále Milas, Overland.   Tyto linie mají mnoho šampionů a terapeutických psů, . Štěňata budou jemného a ladného exteriéru s výrazným atletickým a sportovním založením. Očekáváme vysokou empatii, inteligenci a citlivost k rodině

 

Oba rodiče mají výraznou pěknou postavu, krásu, dobrý temperament a inteligenci - tolik charakteristické pro toto plemeno. 

 

 

Všechna štěňata budou DNA:
PRA rcd2 +/+, DM +/+, GCS/CN +/+, MH +/+, IPD +/+, SLC/ HUU +/+ KAT +/+, CEA +/+, DMS Low risk !! 
Celý vrh bude testovaný MDR1 a bude mít registrovaný DNA PROFIL s dna krevním ověřením předků
Oba rodiče mají další rozsáhlá vyšetření a jsou také prostí dysplazie kyčlí a loktů.
 
 
 •  Like a Sunny Day of Golden Gate
Tohoto psa jsme vybrali i přes jeho mládí, jelikož v něm vidíme velký potenciál. Je syn krásného importovaného psa z USA Brookwood Hudson. Je  přátelský, pozorný, klidný ale současně má silný drive, aktivní ve hře a rád běhá, je ochotný se učit, společenský a mírumilovný, vždy přátelský a zajímá se o dění kolem.
Narodil se je vychováván v chovatelské stanici Golden Gate v Německu a má výborný rodokmen a výborné výsledky zdravotních testů.
Americké linie 100%  
 
            
 • Lugaru Damaris Honey Dream
Je milá s veselým charakterem, oddaná, přátelská, je příjemný společník při jakékoli činnosti více ZDE
S Honey se věnujeme dogtrekingu je tedy  sportovně založená a doprovází nás téměř všude. Připravuje se na canisterapeutické zkoušky. Naprosto miluje děti a jejich společnost. Výborný původ.
Americká linie 100%
 
 
Koeficient příbuznosti (COI): 0%

INFORMACE PRO ZÁJEMCE O ŠTĚNĚ:

Rezervace štěňátka  je na základě rezervační listiny. Jakmile budeme mít potvrzenou březost , ve kterém by se mohlo narodit štěně vyhovující požadavkům zájemce, ihned je zájemce kontaktován. 

 
Štěňata vyrůstají v naší rodině jako plnohodnotní členové a je pro nás naprostou prioritou, aby byl pejsek v nové rodině šťastný a aby se mu noví majitelé mohli maximálně věnovat a poskytli mu veškeré podmínky pro nejlepší zdraví a psychickou pohodu!  !!! DO KOTCŮ, KLECÍ, K BOUDĚ A NA VEN V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPRODÁVÁME !!! Pouze jako plnohodnotné členy rodiny !!!
 
 
ODCHOV ŠTĚNÁTEK:

Naše štěňátka s průkazem původu budou odchovaná v domě  za běžného provozu domácnosti s dětmi obklopeni láskyplným prostředím, v blízkém kontaktu s lidmi a ostatními zvířaty a tudíž velmi dobře socializována.

Budou zvyklá na menší děti a a ostatní zvířata. Od 5 týdnů mají k dispozici také velkou zahradu, kde mohou být s přihlédnutím  k ročnímu období a aktuálnímu počasí.

Budou krmena nejkvalitnějším krmením včetně vařeného masa a při odchodu k novým majitelům naučena na krmení granulemi. 

 

ODBĚR ŠTĚNÁTEK:

K odběru od 8mi týdnů věku. Při leteckém transportu nejdříve od 4 měsíců. Upřednostňujeme osobní odběr štěněte v naší chovatelské stanici, v případě zámoří či velké vzdálenosti je možné se domluvit.

 

 

KONTAKT S MAJITELI:

Velmi rádi bychom zůstali s budoucími majiteli našich štěňátek v  kontaktu alespoň přes telefon či e-mail pokud budete mít zájem o osobní setkávání budeme velmi rádi. Na dobrém prostředí pro náš odchov nám velmi záleží a budoucí majitele pečlivě vybíráme. 

 

CHOVATELSKÝ SERVIS  A PORADENSKÝ SERVIS:

poskytujeme:

 • špičková štěňata ze zahraničního krytí
 • certifikáty DNA s krevním ověřením předků
 • smlouvu o prodeji

Rádi Vám poradíme vhodnou stravu, vitamíny, dobrého veterináře, poradíme s výchovou a i s výcvikem, tam kde budeme moct, nebo případně doporučíme další kontakty. Nicméně je pro nás především nejdůležitější, aby se měla štěňátka v budoucím prostředí co nejlépe a bylo pro vás především kamarádem na 10 - 15 let. 

 

Pro další informace nás můžete kontaktovat - Lenka Demjanová 774 44 86 91 a nebo e-mail

NAŠE CHOVATELSKÉ CÍLE  A POJETÍ CHOVU:

 

 • zaměření se na kvalitu odchovávaných jedinců a ne na kvantitu
 • zaměření na odchov typických, zdravých a především funkčních jedinců 
 • priorita jsou atletické postavy s korektní stavbou těla, silnou kostrou a celková vyváženost
 • důraz na typickou dobře modelovanou americkou hlavou -  tedy dlouhá ve tvaru válečku, minimální stop, mandlové oči a výraz úsměvu
 • obrovský důraz klademe na typickou povahu a temperament, protože ten je největší cností našeho plemene (povahové rysy - empatie, ochrana rodiny, bystrost, inteligence, něžnost, nekonfliktovost, dobrá cvičitelskost....)
 • sportovní  a rodinné založení
 • chováme dle AKC Standardu 
 • postupně se snažíme eliminovat dědičné choroby v psí populaci.
 • budoucího otce našich štěňátek velmi důkladně zvažujeme a radíme se o něm
 • zakládáme si na všestrannosti plemene
 • ke každému štěňátku přistupujeme individuálně a s plnou péčí
Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah