Pes znamená lásku na celý život,
jeho srdce bije pro svého pána stále stejně i po několika letech.
Proto nikdy nezapomeňme:
,,Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal.“


(Malý princ, Antoine de Saint-Exupéry)

"Kolie mají pověstné rády děti a jsou úžasnými rodinnými mazlíčky. Tito rychlí, atletičtí psi prospívají ve společnosti a pravidelném cvičení. S jemným tréninkem se učí rádi a rychle. Věrnost, inteligence a skvělý charakter kolie jsou legendou." "-AKC.org

Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Vavito - dřevěné hračkyhttps://www.vavito.czDřevěné a ručně vyráběné hračky rozvíjející jemnou motoriku, kreativitu, inspirováno Montessori.

Vítejte na stránkách chovatelské stanice OUTLANDER - AMERICAN COLLIE KENNEL, která vznikla v polovině roku 2022 s cílem a zaměřením na chov plemene Americká kolie.

 

Zakladatelkou chovatelské stanice je fena  Lugaru Damaris Honey Dream, která je členem naší rodiny od roku 2020. Cílem naší chovatelské stanice je chovat zdravé a typické jedince plně odpovídající standardu plemene AKC s důrazem na výborné vlastnosti.

 

Jsme registrování pod záštitou německého chovatelského klubu MHZV - Mitteldeutscher Hundezucht Verband. 

 

Názvem jsme byli inspirování více věcmi, ale nejvíce nás zaujal překlad Outlander neboli Cizinka.

 

Americká kolie je  v České republice stále "cizinkou" a rádi bychom dále rozšiřovali pojem tohoto naprosto úžasného plemene pro širokou veřejnost a přispívali k chovu tohoto plemene.

 

 

 

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah